Cześć!


Skoro już się tutaj pojawiłaś/eś pozwól, że na wstępie podziękuję Ci, że zdecydowałaś/eś  się poświęcić chwilę swojego czasu na wirtualne spotkanie ze mną i GOOD THINGS .


Nazywam się Ola Potykanowicz, jestem psychologiem zakochanym w idei psychologii pozytywnej. Tak się składa, że jestem też konsultantem i trenerem biznesowym.


Od kilkunastu lat wspieram fantastycznych ludzi w rozwoju. Bazując na moim kilkunastoletnim doświadczeniu w pracy z organizacjami, powinnam pewnie napisać, że wspieram ludzi w rozwoju zawodowym. Dziś, po tych wszystkich latach wiem, że rozwoju nie da się podzielić na ten zawodowy i osobisty. Rozwój to rozwój.


Jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności zawodowe, jest wręcz pewne, że rozwiniesz też te osobiste i odwrotnie. Jestem przekonana, że podział praca vs życie, nie istnieje. Czyż nie jesteś tu i tam tą samą osobą? Czy jeśli wzmocnisz swoje umiejętności, które pozwolą Ci być jeszcze bardziej skutecznym w pracy, nie wzmocnisz przy okazji umiejętności, które sprawią, że będziesz bardziej skuteczna/y na co dzień poza pracą? A może nie o skuteczność tu chodzi, a po prostu o dobre, satysfakcjonujące i szczęśliwe życie?


GOOD THINGS powstało z przekonania, że każdy człowiek stworzony jest do robienia niesamowicie dobrych rzeczy, czasem potrzebuje tylko odrobiny pozytywnego wsparcia z zewnątrz.


Zapraszam Cię do świata dobrych rzeczy – dla Twojego biznesu i Twojego życia osobistego - dla Ciebie.Ola Potykanowicz