Jestem przekonana, że masz w sobie wszystko, żeby być szczęśliwym, wiodącym dobre życie człowiekiem.


Wiem jednak, że czasem możesz myśleć inaczej. Być może czegoś w sobie nie zauważasz albo Twoje przekonania na swój temat podcinają Ci skrzydła. A może brakuje Ci odrobiny wsparcia?


Z największą przyjemnością potowarzyszę Ci w Twoim rozwoju, wesprę wiedzą i doświadczeniem, dobrym słowem i życzliwą obecnością, poprzez:

Dobre Rozmowy

Kontakt indywidualny – wsparcie i poradnictwo psychologiczne, psychoedukacja i interwencja kryzysowa w formie spotkań online lub offline na terenie Warszawy.


Jeśli chcesz umówić się na spotkanie, skontaktuj się ze mną mailowo (adres znajdziesz w zakładce Porozmawiajmy).


Dobre Warsztaty

Autorskie programy rozwojowe oparte na psychologii pozytywnej, dzięki którym odkryjesz swoje mocne strony, wzmocnisz pewność siebie, rozwiniesz obszary niezbędne do emocjonalnego dobrostanu.


Spotkania rozwojowe w kameralnych grupach, w formie online oraz offline.


Zwykłe dobre życie

Wyjątkowy projekt dedykowany kobietom, który powstał z przyjaźni i przekonania o sile kobiecego wsparcia. Od prawie trzech lat wspólnie z Joanną Matusiak, zapraszamy kobiety w podróż do siebie, swojej kobiecej siły i dobrego życia, zarówno podczas warsztatów stacjonarnych jak również, a może przede wszystkim podczas warsztatów wyjazdowych w naszym ukochanym Zakopanem.


Jeśli interesuje Cię po prostu spotkanie z fajnymi ludźmi, w pięknych okolicznościach przyrody, z solidną dawką wysiłku fizycznego, zapraszam w góry:


Tatra Wanderlust Camp

4 dni w Tatrach w formie obozu wędrownego, od schroniska do schroniska, w towarzystwie i pod opieką jedynego w swoim rodzaju Bartka Gąsienicy - Józkowego – ratownika TOPR i przewodnika tatrzańskiego.